Lalki

Od zawsze towarzyszyły dzieciom i mają bardzo bogatą historię. W sklepach jest ich teraz wiele, ale największym powodzeniem cieszą się zwykle te, które przedstawiają bohaterów popularnych aktualnie bajek.

Czy jednak warto kupować wciąż nowe modele? Jest to zasadne, ponieważ dzieci na każdym etapie rozwoju potrzebują innych bodźców. Dużym zainteresowaniem cieszą się lalki interaktywne z całym zestawem dodatkowych akcesoriów.

Są to zwykle bogate komplety ubranek, smoczki, butelki, talerzyki, sztućce pieluszki, kocyk minky. Lalki potrafią zamykać i otwierać oczy, mają ruchome rączki i nóżki, więc przybierają różne pozycje.

Tworzywo, z którego są wykonana pozwala na kąpanie ich, co sprawia dzieciom wiele radości. Najmłodsze dzieci chętnie bawią się lalkami szmacianymi, które mogą przytulać, spać z nimi, robić im różne fryzury, bo zwykle mają długie włosy.

Te bardzo kolorowe lalki mogą służyć długo, ponieważ nadają się do prania i są bezpieczne. Niejedna dziewczynka ma taką lalę, która przypomina jej dzieciństwo i przywraca dobre wspomnienia.